Hoşgeldiniz

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

HAKKIMDA

Ana Sayfa » HAKKINDA » HAKKIMDA
HAKKIMDA

Merhaba ben Murat Mavis

Kısaca kendimden bahsetmek gerekirse;

Yönetim ve Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans mezunuyum.

Başarı ve Kariyer üzerine kendini sürekli yenilemeye çalışan ve insanlığa faydalı olmayı amaç edinen bir yapıya sahibim.

13 yaşından beri çeşitli işlerde utanmadan (ayakkabı boyacılığından tutunda, simit, sakız mendil vs satan) helaliyle çalışan biri olarak; azmettiğiniz zaman başaramayacağınız iş olmadığına inananlardanım.

Sinan ERGİN , Mümin SEKMAN, Kağan KAMACIOĞLU hocalarımızdan liderlik ve başarı üzerine eğitim almış biri olarak;

Başarı içinizde, beyniniz de saklı. Sizi bekliyor. Destek olmak, açığa çıkarmak içinde bizler varız mantığıyla yaşıyorum.

Ayrıca hobi olarak başladığım seo ve hit kazandırma işlerinde 23000 üyeli sosyalhit sisteminin kurucusu ve ortağıyken, iş yoğunluğundan dolayı devretmek zorunda kaldım.

Boş zamanlarımda fırsatını buldukça yeni teknoloji araştırmaları yapmaktayım. Blog kısmında kendime has yazdığım yazı, eleştiri, şiir, özlü sözler vs ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar teknik servisliğinin yanı sıra, orta seviye teknik bilgisayar ingilizcesi bilmekteyim ve Başlangıç (henüz yeni başladığım için) seviyesinde Rusça öğrenmeye çalışıyorum.

Kişisel olarak gördüğünüz bu sitemde başarı kısmında özellikle arada kalmışlara yol gösterici, yüzlerce kitapların özeti ve hayatın gerçekliği niteliğinde paylaşımlarım mevcut olacak,

Site amacım farkındalık ortaya koymak ve herkesin faydalanabileceği bir yapıya getirebilmek, o yüzden hergün bir haber yerine, en gerekli yazıların olmasına özen göstereceğim, her türlü önerilerinize açığım.

Yararlı olması dileklerimle.

HAKKIMDA - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • This Is A Custom Widget

  This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Facebook hesap silme nasıl yapılır ? CEP TELEFONLARINA REKOR ÖTV ZAMMI Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Altındağ Etabı 1/5000 NİP ve 1/1000 UİP Değişikliği Apple uluslararası garanti listesinden Türkiye ‘yi çıkarttı. Damızlık Dişi Sığır İthalatı Microsoft ‘ un karma gerçeklik gözlüğü Hololens ve Ford

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  mmavis.com I Kişisel Web Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır

  MENÜYÜ KAPAT
  Translate »