Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin.

Ana Sayfa » FAYDALI BİLGİLER » Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin.
Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin.

 Uzun yıllar bir yerlere giden biri olarak, yıllarca neden yorum yapmadım diye düşünürken, gittiğimiz bir otelde tripadvisor den mükemmelliyet ödülü aldığını gördüğümde bu macera başladı. O otelde bırakın mükemmelliyetçiliği, hayatımda yaşadığım en kötü tatillerden birisiydi.

Bende o an yazmaya karar verdim ve nasıl olduysa tripadvisor ü kullananlar tarafından  130 bin okuyucucu ya ulaşmayı ve %1 lik dilime girmeyi başardım. Özellikle yeni bir yere gidecekseniz, herhangi bir otelden veya restaurant tan rezervasyon yapacaksanız, önce tripadvisor ‘ e uğramanızı öneririm.

Hiç olmazsa insanlar sayenizde kazık yemeden, rahatça tatil yapmış oluyor.

Kaşif rozeti için gittiğiniz yere ilk yorum yapanın siz olması ayrı bir heyecan. 50+ yorumda bulunursanız da üst düzey katılımcı sayılıyorsunuz.

Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • This Is A Custom Widget

  This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Apple uluslararası garanti listesinden Türkiye ‘yi çıkarttı. Toplam Seyirci ve Film analizi araştırması nasıl yapılır ? Sözleşme Yapmak Suretiyle Damızlık Küçükbaş (KOYUN-KEÇİ) Hayvan İthalatı Uygulama Talimatı Kamu Personeli Alım İlanları Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Altındağ Etabı 1/5000 NİP ve 1/1000 UİP Değişikliği Damızlık Küçükbaş Hayvan (Koyun-Keçi) İthalatı Uygulama Talimatı​

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  mmavis.com I Kişisel Web Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır

  Translate »