Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin.

Ana Sayfa » FAYDALI BİLGİLER » Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin.
Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin.

Uzun yıllar bir yerlere giden biri olarak, yıllarca neden yorum yapmadım diye düşünürken, gittiğimiz bir otelde tripadvisor den mükemmelliyet ödülü aldığını gördüğümde bu macera başladı. O otelde bırakın mükemmelliyetçiliği, hayatımda yaşadığım en kötü tatillerden birisiydi.

Bende o an yazmaya karar verdim ve nasıl olduysa tripadvisor ü kullananlar tarafından  80 bin okuyucucu ya ulaşmayı ve %1 lük dilime girmeyi başardım. Özellikle yeni bir yere gidecekseniz, herhangi bir otelden veya restaurant tan rezervasyon yapacaksanız, önce tripadvisor ‘ e uğramanızı öneririm.

Tripadvisor tarafından Ankara ‘ da en çok okunan kişilerden olmak gerçekten onur verici. Bunun devamını sağlamakta artık boynumuzun borcu, hiç olmazsa insanlar sayenizde kazık yemeden, rahatça tatil yapmış oluyor.

Kaşif rozeti için gittiğiniz yere ilk yorum yapanın siz olması ayrı bir heyecan. 50+ yorumda bulunursanızda üst düzey katılımcı sayılıyorsunuz.

 

Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • This Is A Custom Widget

  This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  İskitler MİA Projesi Plan Notu Değişikliği Başarı ve Motivasyon için. Romanov Koyunu Bakımı ve Beslenmesi Sözleşme Yapmak Suretiyle Damızlık Küçükbaş (KOYUN-KEÇİ) Hayvan İthalatı Uygulama Talimatı Tripadvisor ‘ e bakmadan bir yere gitmeyin. Daha iyi bir gelecek için On Altın Kural

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  mmavis.com I Kişisel Web Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır

  Translate »