Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Twitter’da 140 Karakter Sınırı Bu Yıl Kalkacak

Ana Sayfa » FAYDALI BİLGİLER » TEKNOLOJİ » Twitter’da 140 Karakter Sınırı Bu Yıl Kalkacak
Twitter’da 140 Karakter Sınırı Bu Yıl Kalkacak

Re/Code  sitesinin haberine göre bu yıl ortalarında Twitter kullanıcılarını sınırlayan 140 karakter sınırı kalkacak.  Twitter CEO’su Jack Dorsey Re/Code nin haberini yalanlamadı ve twitter kullanıcılarının resim paylaşarak bu sorunu aştığına dikkat çekti. Karakter sayısının ne olacağına yönelik tahminler ise tatminkar düzeyde, 10.000 e kadar artırılacağı söyleniyor.

Twitter’ın 350 milyondan fazla kullanıcısını memnun edecek bu gelişmenin ünlü sosyal paylaşım sitesinin kullanıcı sayısını artırması bekleniyor.

 

 

 

 

Twitter’da 140 Karakter Sınırı Bu Yıl Kalkacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • This Is A Custom Widget

  This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Twitter’da 140 Karakter Sınırı Bu Yıl Kalkacak Alman Et Merinosu İthalatı Gümüşoluk (Ülümbüş) Kısmi 1/5000 Nazım İmar Planı Değişikliği Microsoft’un Windows 10 için yayınladığı ‘Creators Update’ artık indirilebilir. Daha iyi bir gelecek için On Altın Kural Üniversite sınavına başvurular

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  mmavis.com I Kişisel Web Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır

  Translate »