Microsoft’un Windows 10 için yayınladığı ‘Creators Update’ artık indirilebilir.

Ana Sayfa » FAYDALI BİLGİLER » TEKNOLOJİ » Microsoft’un Windows 10 için yayınladığı ‘Creators Update’ artık indirilebilir.
Microsoft’un Windows 10 için yayınladığı ‘Creators Update’ artık indirilebilir.

Kurumumda Windows 1o Pro imajlarını hazırlayan biri olarak; en etkili güncellemerden biri olan ve aylardır çözmeye çalıştığımız sorunlarıda kapsar şekilde hazırlanmış olan Creators Update güncellemesi artık indirilebilir.

Özellikle ekran çözünürlüğü sorunu, görev çubuğu donma sorunu, arama kısmının çalışmaması gibi sorunlarıda kapsadığı bildirilen update i kompledenedikten sonra tekrar sizle paylaşacağım. İlk izlenim gayet akıcı ve yenilikçi bir windows 10 sürümü olduğu.

Yeni update içinde Windows 10 kullanıcıları için dahili olarak ‘gece ışığı’ özelliği sunuluyor. Bu özellik sayesinde ekran göz yormayacak şekilde ayarlanabiliyor ve karanlıkta ekrana bakmak kolaylaşıyor.

Aynı zamanda popüler Paint programının yeni versiyonu Paint 3D’yi de beraberinde getiren güncelleme Microsoft’un Edge tarayıcısına da yeni özellikler ekliyor. Güncelleme daha birçok yeni özellik ve güvenlik iyileştirmelerini de içeriyor.

Eğer siz de Windows 10 kullanıcısıysanız Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik menüsüne giderek güncellemeleri denetleyebilir ve Creators Update’i kurabilirsiniz.

Windows Hello, Windows cihazlarınızın kilidini en hızlı ve en güvenli şekilde kaldırmanızı sağlayan parolasız oturum açma yöntemidir.

Güncellemeyi kurmak normal Windows’u kurmaya kıyasla bile uzun sürebiliyor. Bu nedenle güncellemeyi kurarken zamanınızı iyi planlamanızda yarar var.

 

Microsoft’un Windows 10 için yayınladığı ‘Creators Update’ artık indirilebilir. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • This Is A Custom Widget

  This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Üniversite sınavına başvurular iphone x iphone 8 ve iphone 8 plus resetleme işlemi kesin çözüm Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi Altındağ Etabı 1/5000 NİP ve 1/1000 UİP Değişikliği Bağlum 1. ve 2. Etap 1/1000 UİP Değişikliği Mamak Lalahan Odabaşı Yüksek Hızlı Tren İmar Planı HAKKIMDA

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  mmavis.com I Kişisel Web Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır

  Translate »